ja.png

KiS - Kolorowo i Stylowo to mała firma handmade, w której powstaje wyjątkowa biżuteria z koralików. Unikalne wzory, dbałość o szczegóły oraz pasja sprawiają, że produkty KiS są oryginalne i niepowtarzalne.

---

Jedynym twórcą i ogarniającym wszelkie sprawy jestem ja – Joanna :)
Tworzeniem na poważnie zajmuję się od lutego 2019 roku, gdy po 15 latach pracy w korporacji powiedziałam sobie: „dość, rób wreszcie to, co lubisz najbardziej” i rozstałam się z etatową, ciepłą posadą.

Tworzę biżuterię dopasowaną do Ciebie i Twojego rytmu życia, by dodać Ci koloru na co dzień i podkreślić Twój styl. By zawsze było Ci lekko i wygodnie, byś czuła luz ze szczyptą elegancji. Pokaż się (ją) światu - nie zamykaj w szkatułce!

---

Trochę historii...

Tworzenie biżuterii było moim hobby od wielu lat. Na początku tworzyłam proste naszyjniki z plastikowych koralików. Potem zaczęłam tworzyć bransoletki z grubych sznurków oraz gumy ozdobnej. Z każdym rokiem poznawałam kolejne techniki tworzenia i tak pewnego dnia włączyłam w moje hobby szklane koraliki. Najpierw "szyłam" bransoletki, potem doszły te tkane na krośnie. Kilka miesięcy szukałam odpowiedniej osnowy, która mogłaby stanowić podstawę moich bransoletek. Gdy wreszcie trafiłam na właściwe nici zaczęły wychodzić z tego cudowne rzeczy.

Produkty, które tworzę to przede wszystkim niepowtarzalna biżuteria z wysokiej jakości szklanych, japońskich koralików oraz kamieni naturalnych.  Moja specjalizacja to: bransoletki tkane na krośnie z koralików. Utkałam ich już ponad 3000!


Tworzę dla Was z przyjemnością
- Joanna