ja.png

KiS - Kolorowo i Stylowo to mała firma handmade, w której powstaje wyjątkowa biżuteria z koralików. Unikalne wzory, dbałość o szczegóły oraz pasja twórcy sprawiają, że produkty KiS są oryginalne i niepowtarzalne. 

KiS - Kolorowo i Stylowo to produkty wykonane w 100% ręcznie.

Jedynym twórcą i ogarniającym wszelkie sprawy jestem ja – Joanna :)
Tworzeniem na poważnie zajmuję się od lutego 2019 roku, gdy po 15 latach pracy w korporacji powiedziałam sobie: „dość, rób wreszcie to, co lubisz najbardziej” i rozstałam się z etatową, ciepłą posadą.

Tworzenie biżuterii było moim hobby od wielu lat. Na początku tworzyłam proste naszyjniki z plastikowych koralików. Potem zaczęłam tworzyć bransoletki z grubych sznurków oraz gumy ozdobnej. Biżuterię robiłam dla siebie, rodziny lub koleżanek z pracy. Z każdym rokiem poznawałam kolejne techniki tworzenia i tak pewnego dnia włączyłam w moje hobby szklane koraliki. Najpierw "szyłam" bransoletki, potem doszły te tkane na krośnie. Kilka miesięcy szukałam odpowiedniej osnowy, która mogłaby stanowić podstawę moich bransoletek. Gdy wreszcie trafiłam na właściwe nici zaczęły wychodzić z tego cudowne rzeczy.

Produkty, które tworzę to przede wszystkim niepowtarzalna biżuteria z wysokiej jakości szklanych, japońskich koralików oraz kamieni naturalnych. Specjalnie dla Was projektuję wyjątkowe skarby:)

Chcę, aby biżuteria dopasowała się do Ciebie a nie Ty do niej - BIŻUTERIA MA BYĆ DO NOSZENIA :)

KiS to 100% pasji.

KiS to biżuteria handmade powstająca z serca i pasji do tworzenia:)

Tworzę dla Was z przyjemnością
- Joanna (sprawca tych skarbów:))